Anasayfa Kimler Online
Go Back   Masalca > Astroloji ve Bilim Bölümü > Astroloji ve Rüya tabirleri
Kayıt ol Forumları Okundu Kabul Et


Astroloji ve Rüya tabirleri Burclar Hakkında Bilmediklerimiz, günlük burç yorumları , haftalık burç yorumları , aylık burç yorumları , Fala İnanma Falsızda KalmaŞubat ayında Burçları neler bekliyor?

Astroloji ve Bilim Bölümü kategorisinde ve Astroloji ve Rüya tabirleri forumunda bulunan Şubat ayında Burçları neler bekliyor? konusunu görüntülemektesiniz.
Şubat ayında Burçları neler bekliyor? Koç Bu ay sevgi ihtiyacınız artacağı için duygularınızı kolayca ortaya koyabilir ve sevimli tavırlarınızla bulunduğunuz ... 
Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 02-03-2012, 13:20
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Şubat ayında Burçları neler bekliyor?

"Sponsorlu Bağlantılar"

 


Şubat ayında Burçları neler bekliyor?

Koç

Bu ay sevgi ihtiyacınız artacağı için duygularınızı kolayca ortaya koyabilir ve sevimli tavırlarınızla bulunduğunuz ortamlarda ilgi çekebilirsiniz Şubat ayının büyük bir kısmında sezgilerinizin gücü artıyor. Kurduğunuz hayaller ve gördüğünüz rüyaların etkisiyle harekete geçmek isteyebilir fakat bunu başarmakta güçlük çekebilirsiniz.

Çünkü günlük işler ve sağlık konuları bu ay sizi biraz daha fazla uğraştıracak. Özellikle burcun son on günlük döneminde doğan Koçlar ikili ilişkiler konusunda geçmişle yüzleşmeler yaşayabilir ve alışkanlıklarını değiştirmemekte direnebilirler. Bu direnç sizi zorlayabilir.

3 Şubat Cuma:

20:53 Neptün, Balık Burcu’nda. (3 Şubat 2012 – 26 Ocak 2026)


(Gerileme dönemlerinde yaşanabilecek aksaklıklar ve ertelenmelere dikkat edilmelidir. İlk gerileme: 4 Haziran-11 Kasım)

Tasarım ve hayal gücü isteyen konularda önemli adımlar atabilirsiniz. Sinema, fotoğraf, plânlama alanlarında başarılı çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Deniz ya da denizcilikle ilgili hayalleriniz gerçek olabilir. Hastanelerle ilgili konular gündeminizde olabilir. Mahrum kaldığınız şeylere kavuşabilir, mağdur olduğunuz durumlardan kurtulabilirsiniz.

Daha merhametli ve fedakâr bir yapıya bürünebilirsiniz. Birine ya da bir duruma bağlı hale gelebilirsiniz. Sanal konulara, dansa ve futbola ilgi duyabilirsiniz. Esinlenme gücünüz artabilir. Haberci rüyalar görebilirsiniz.

7 Şubat Salı:

16:04 Satürn, Terazi Burcu’nda geriliyor. (7 Şubat – 25 Haziran)


Evlilik ve ortaklık konularında, önceki durumlar nedeniyle sorun yaşanabilir ya da ertelenmelerle karşılaşılabilir. İlişkilerinizdeki problemler artabilir. Eski ortağınız ya da eşinizle bağlantılı konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Ortaklaşa hedeflerinizdeki aksaklıklar nedeniyle tedirginlik yaşayabilirsiniz. Hukuksal zorluklar yaşayabilirsiniz. Estetik alanda kısıtlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Yönetici konumunda olanlar baskı unsuru olabilir. Kariyerinizde adaletin, uyumun ve dengelerin sağlanmasında güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Yaşça büyük kişilerle bağlantılı sınırlamalarınız olabilir.

7 Şubat Salı: 23:55 Aslan Burcu’nda Dolunay.

Aşk hayatınızda önemli bir noktaya gelebilirsiniz. Sevdiklerinizin korunması ve bakımıyla ilgili konularınızı tamamlayabilirsiniz. Çocuklarınızın yetiştirilmesiyle bağlantılı bir aşama sağlayabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda daha verimli olmayı başarabilirsiniz.

Olayların, sanatsal çevrelerle ilgisi bulunabilir. Spor, sahne, sanat alanlarında beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hobi olarak yapılan işlerle ilgili bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizle bağlantılı konular, ummadığınız bir şekilde sonuçlanabilir.

8 Şubat Çarşamba:

08:02 Venüs, Koç Burcu’nda. (8 Şubat – 5 Mart)


Yeni bir kimliğe bürünebilirsiniz. Finansal alanda kazanımlarınız olabilir. Yeteneklerinizi kullanarak önemli girişimlerde bulunabilirsiniz. Yönetici ve lider olarak daha cesaretli davranabilirsiniz. Bakımınıza özen gösterebilirsiniz. Ancak ilişkileriniz açısından dikkat edilmesi gereken bir dönem yaşayabilirsiniz.

Olayları daha mücadeleci yöntemlerle çözmeye gayret edebilir ve bu esnada da oldukça yıpranabilirsiniz. Hukuksal sorunlarla karşılaşabilir, ortaklaşa konularınızı bitirebilirsiniz. Huzurunuzu ve dengenizi sağlamak için daha adil ve eşitlikçi bir tavrı benimsemeniz gerekebilir.

14 Şubat Salı:

03:39 Merkür, Balık Burcu’nda. (14 Şubat – 2 Mart)


Yakın çevrede mağdur olduğunuz konular gündeme gelebilir. Akrabalarınız ya da kardeşlerinizle ilgilenmeniz gerekebilir. Daha geri plânda ve tasarlamaya yönelik çalışmalar yapmanız gerekebilir. Sağlık sorunları gündemde olabilir.

Çalışma arkadaşlarınızla ya da araç-gerecinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Dalgınlıkla hatalar yapabileceğiniz için, iki kere düşünerek adım atmanız ve daha iyisi, önemli kararlarınızı bu dönemden sonra almanız yerinde olur.

19 Şubat Pazar:

08:19 Güneş Balık Burcu’nda. (19 Şubat – 20 Mart)


Sevdiklerinizle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sağlık konularıyla ilgilenebilirsiniz. Aşk hayatınızdaki olumsuz gelişmeler nedeniyle mutsuz olabilirsiniz. Çocuklarınız için bazı fedakârlıklarda bulunmanız gerekebilir. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda daha yaratıcı olabilirsiniz. Geri plânda kalarak tasarlamalar yapmanız gerekebilir.

22 Şubat Çarşamba:

00:36 Balık Burcu’nda Yeniay.


Sevdiklerinizle ilgili plânlarınız doğrultusunda yeni bir adım atabilirsiniz. Mutluluğunuzu ilgilendiren hayaller kurabilir ve yaratıcı işlerle ilgili bir girişimde bulunabilirsiniz. Hobi olarak yaptığınız işleri daha verimli hale getirebilirsiniz. Olayların, ailenizle veya evinizle ilgisi bulunabilir.

Korumaya ve bakıma yönelik girişimleriniz olabilir. Sevdikleriniz konusunda oldukça idealist düşünerek, güvenceye yönelik bir atılım gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili bir başlangıç yapabilirsiniz.

"Sponsorlu Bağlantılar"

 
"Sponsorlu Bağlantılar"The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
  #2 (permalink)  
Alt 02-03-2012, 13:27
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Boğa burcu

Boğa

Bu ay ilişkiler konusunda bazı şeyleri anlamakta güçlük çekecek ve duygularınızı gizlemek isteyeceksiniz. İlişkilerle ilgili bazı gelişmeleri kontrol etmekte zorlandığınız için duygusallığınız artabilir.

Şubat ayının büyük bir kısmında sosyal hayatınız hareketleniyor. Katılacağınız gruplarda yeni arkadaşlar edinebilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz. Özellikle burcun son günleri doğanlar artan günlük sorumluluklar yüzünden zorlanabilirler. Bu arada sağlık konusunu daha fazla ciddiye almaları gerekebilir.

3 Şubat Cuma:

20:53 Neptün, Balık Burcu’nda. (3 Şubat 2012 – 26 Ocak 2026)


(Gerileme dönemlerinde yaşanabilecek aksaklıklar ve ertelenmelere dikkat edilmelidir. İlk gerileme: 4 Haziran-11 Kasım)

Yeni bir gruba katılabilir, yeni bir arkadaş çevresi edinebilirsiniz. Daha kalabalık alanlarda yer alabilirsiniz. Teknik konulara ve sanal aleme ilginiz artabilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için önemli olanaklarla karşılaşabilirsiniz.

Tasarım ve hayal gücü gerektiren bir alanda faaliyet gösterebilirsiniz. Sınırları zorlayan plânlar yapabilir, teknoloji ve elektronikten destek alabilirsiniz. Denizle ilgilenebilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili konularınız olabilir. Yardımsever kuruluşlar içerisinde yer alabilirsiniz. Arkadaşlarınıza bağımlı olarak hareket etmeniz gerekebilir.

7 Şubat Salı:

16:04 Satürn, Terazi Burcu’nda geriliyor. (7 Şubat – 25 Haziran)


Çalışma hayatınızda erteleme ve aksamalarla karşılaşabilirsiniz. Yabancılarla ilişkilerinizde problemler yaşanabilir. Yayıncılıkla ilgili konularla, yargılama ve yüksek öğrenim alanındaki aksaklıklarla ilgilenebilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularınıza önem vermeniz gerekebilir.

Özellikle böbrek ve bel bölgesi rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmanız yerinde olur. Daha önceden geçirmiş olduğunuz rahatsızlıklarla ilgili kontroller yaptırmanız gerekebilir. Bu dönemde, önceki alışkanlıklarınız tekrar gündeme gelebilir. Eski ortaklarınızla iş yapabilirsiniz. Eskiden çalışmış olduğunuz bir alanda, yeniden faaliyet gösterebilirsiniz. Dikkat çekmiş çalışmalarınız yeniden öne çıkabilir. Yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

7 Şubat Salı:

23:55 Aslan Burcu’nda Dolunay.


Ailevi konularınızda sevindirici bir tamamlanma yaşayabilirsiniz. Yakın çevrenizden önemli haberler alabilirsiniz. Uzun zamandır üzerinde çalışılan evle bağlantılı konularınızda bir final yaşanabilir. Evde korumaya ve bakıma yönelik faaliyetleriniz sonuç verebilir.

İletişim ve ulaşım konularınızı sonuçlandırabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda el hünerlerinizi kullanarak sonuç alabilirsiniz. Olayların, evinize yönelik ulaşmak istediğiniz hedeflerle ilgisi olabilir. Kurallar ve zamanlama konusunda sonuç alabilirsiniz. Önemli gelişmelerle ve dikkatleri üzerinize topladığınız bir durumla karşılaşabilirsiniz.

8 Şubat Çarşamba:

08:02 Venüs, Koç Burcu’nda. (8 Şubat – 5 Mart)

Hayallerinizi gerçekleştirmek üzere harekete geçebilirsiniz. İdealist bir yapıya bürünebilirsiniz. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda ya da mistik alanda bir ünvana sahip olabilirsiniz. Öncü ve lider bir şekilde tasarlamalar yapabilirsiniz.

Vizyon yeteneğiniz sayesinde başa geçebilirsiniz. Kalıcı adımlar atabilirsiniz. Ancak bu dönemde çalışmalara kendinizi fazla kaptırarak zayıf düşebilirsiniz. Bu nedenle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Çalışma ortamınızdan ya da iş arkadaşlarınızdan dolayı zorlayıcı etkiler alabilirsiniz.

14 Şubat Salı:

03:39 Merkür, Balık Burcu’nda. (14 Şubat – 2 Mart)


Çevrenizdekilerle birlikte çalışarak, tam istediğiniz şartlarla olmasa da, para kazanabilirsiniz. Yeni arkadaşlarınız olabilir. Teknik alanda yeteneklerinizi kullanarak kazançlı çıkabilirsiniz. Yeni teknik cihazlarınız olabilir. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda el berecilerinizi kullanabilir veya mistik alanda konuşmalar yapabilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcılık gerektiren konularda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda zorlanabilir, sevdiklerinizle ilgili sürpriz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden fazla idealist olmamanız yerinde olur.

19 Şubat Pazar:

08:19 Güneş Balık Burcu’nda. (19 Şubat – 20 Mart)


Arkadaşlarınızla birlikte hayallerinizi gerçekleştirmek için planlar yapabilirsiniz. Mistik ve idealist gruplar içerisinde yer alabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ailenize bağımlı olarak hareket etmeniz gerekebilir. Korumaya ve bakıma yönelik girişimleriniz olabilir. Evinizle ilgili plânlarınızı gerçekleştirmek için bir gruptan destek alabilir, söz gelimi emlak şirketleriyle birlikte çalışabilirsiniz.

22 Şubat Çarşamba:

00:36 Balık Burcu’nda Yeniay.


Kadınların ağırlıkta olduğu bir çevreye adım atabilirsiniz. Teknik bakım ya da koruma alanında bir grupla birlikte çalışmaya başlayabilirsiniz. Evle ya da ailenizle ilgili beklenmedik bir durumla karşılaşabilirsiniz. Olayların, akrabalarınızla ve yakın çevrenizde yaşananlarla ilgisi bulunabilir. Korumaya yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Yakınlarınızla ilgili hayaller kurmaya başlayabilirsiniz. İletişim ve ulaşımla bağlantılı yeni bir adım atabilirsiniz. Tasarım alanında ya da teknik konularda, el becerilerinizi kullanabilirsiniz

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
  #3 (permalink)  
Alt 02-03-2012, 13:27
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart İkizler burcu

İkizler

Ay boyunca iş, kariyer veya hedeflerinizle ilgili konular ön planda olacak. Koç burcuna geçen Venüs ise sizi yurt dışıyla bağlantılı konular, yükseköğrenim, hukuk, kişisel gelişim, yolculuk gibi alanlarda olumlu etkileyecek.

Aşk hayatınızla ilgili konularda ise eski alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gereken bir dönemdesiniz. Gelişmeler hayatı daha fazla ciddiye almanıza ve karamsarlaşmanıza neden olabilir. Özellikle burcun son günleri doğduysanız bu gelişmeler sizi biraz daha fazla etkileyebilir.

3 Şubat Cuma:

20:53 Neptün, Balık Burcu’nda. (3 Şubat 2012 – 26 Ocak 2026)


(Gerileme dönemlerinde yaşanabilecek aksaklıklar ve ertelenmelere dikkat edilmelidir. İlk gerileme: 4 Haziran-11 Kasım)

Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda çalışmaya ve kariyer yapmaya başlayabilirsiniz. Hedeflerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirme fırsatı bulabilirsiniz. Önemli tasarımlar yapabilir, sinema ve fotoğraf konusunda herkesin dikkatini çekecek işler yapabilirsiniz.

Yardım ve sağlık kuruluşlarıyla ilgili amaçlarınız olabilir. Kendinizi başarmak istediğiniz şeye adayarak, disiplinli bir şekilde yolunuzda ilerleyebilirsiniz. İtibarınız artabilir, otorite konumuna gelebilirsiniz. Yönetici konumundakilerle birlikte, hayallerinizi gerçekleştirme olanağı bulabilirsiniz.

7 Şubat Salı:

16:04 Satürn, Terazi Burcu’nda geriliyor. (7 Şubat – 25 Haziran)


Sevdiklerinizle ilişkilerinizde zorlanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili kısıtlamalar ve zorlanmalar gündeme gelebilir. Sanatsal ve yaratıcı konularda dengeler bozulabilir. Aşk hayatınızda sıkıntılı konular öne çıkabilir ve bazı sorunlar yaşanabilir. Bu dönemde yeni adımlar atılması olumlu sonuç getirmeyeceğinden eski konuların çözümüne odaklanılması yerinde olacaktır.

Eski aşk, ilk çocuk ya da önceki sanatsal ve estetik konulara yönelebilir ve aksayan işleri çözmeye gayret edebilirsiniz. Hukuksal konularda, kurallar ve zamanlama önemli olabilir. Eski konuların tamamlanması yerinde olur. Yeni girişimler, beklenmedik aksaklıklara yol açabilir.

7 Şubat Salı:

23:55 Aslan Burcu’nda Dolunay.


Yakın çevrenizde önemli bir tamamlanma gerçekleşebilir. Akrabalarınızla bağlantılı kazanımlarınız olabilir. Korumaya ve bakıma yönelik harcamalar yapabilirsiniz. Yeni bir ev ya da ev eşyası alma yönünde çalışmalar tamamlanabilir. İletişim ve ulaşış alanlarında bir kazancınız olabilir. Maaşınıza yönelik bir haber alabilirsiniz.

Olayların, yabancı çevrelerle ilgisi olabilir. Yüksek öğrenim, yargılama, spor ya da yurt dışıyla bağlantılı durumlarda bir tamamlanma gerçekleşebilir. Yayıncılıkla ve bilgiyle bağlantılı konulardan ya da teknik kurumlardan bir sonuç alabilirsiniz.

8 Şubat Çarşamba:

08:02 Venüs, Koç Burcu’nda. (8 Şubat – 5 Mart)


Hayallerinizi gerçekleştirmek için arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilirsiniz. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda yeteneklerinizi kullanarak öncü ve lider konuma gelebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde romantik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatınızda beklenmedik durumlar olabilir; olayların sizi kopma noktasına taşımaması için dikkat etmeniz yerinde olur. Arkadaş çevrenizde yıpratıcı durumlar yaşanabilir. İlişkilerinizde kendinizi bir anda tartışmalı durumların içinde bulabilirsiniz. Teknik konularda arızalar yaşanabilir. Tansiyona dikkat etmeniz gerekebilir.

14 Şubat Salı:

03:39 Merkür, Balık Burcu’nda. (14 Şubat – 2 Mart)


Önemli kişilerle dikkat çeken konuşmalar yapabilirsiniz. Hedeflerinize yönelik adımlar atabilirsiniz. Yakın çevrenizde hayal kırıklığı yaratan durumlar öne çıkabilir. Ailevi konularınız önem kazanabilir. Evinizle ilgilenmeniz gerekebilir.

Sağlık konuları için bazı görüşmeler yapabilir ya da önemli haberler alabilirsiniz. Korumaya ve bakıma yönelik konularda kısıtlanarak zorluk yaşayabilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir kimliğiniz olabilir. İtibarınızı arttırmak için gayret ve azimle çalışmanız gerekebilir. Herkesin dikkatini çekecek konuma gelebilirsiniz.

19 Şubat Pazar:

08:19 Güneş Balık Burcu’nda. (19 Şubat – 20 Mart)


İletişim gerektiren konularda bir kariyer yapabilirsiniz. Mesleki görüşmeler yapabilir ya da önemli kişilerle bir araya gelebilirsiniz. El becerilerinizi kullanarak tasarımlar yapabilir ve böylece herkesin dikkatini çekebilirsiniz. Fotoğraf ve sinema konusunda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da akrabalarınızın yaşadıklarıyla daha yakından ilgilenebilirsiniz. Ulaşım yoğunlaşabilir ve gitmek istediğiniz yerlere ulaşmak için harekete geçebilirsiniz.

22 Şubat Çarşamba:

00:36 Balık Burcu’nda Yeniay.


Kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Önemli konuşmalar yapacağınız bir alanda çalışabilirsiniz. Olayların, sözel yetenekleriniz sayesinde başarılı olabileceğiniz bir yönü bulunabilir. Hayalinizdeki kazancı sağlamak için çalışmaya başlayabilirsiniz. Kadınlarla birlikte başarı sağlamaya gayret edebilirsiniz. Korumaya ve bakıma yönelik bir adım atabilirsiniz. Evle ilgili hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olabilir.

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
  #4 (permalink)  
Alt 02-03-2012, 13:28
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Yengeç burcu

Yengeç

Bu ay eğitim, hukuk, inançlar, kişisel gelişiminiz ve yurtdışı bağlantılı konular hayatınızda daha fazla yer tutacak. Bu nedenle daha fazla seyahat edebilir veya sizin gelişiminize katkıda bulunacağına inandığınız konuları araştırabilirsiniz.

İş, kariyer veya hedeflerinizle ilgili konularda ise olumlu ilişkiler kuracağınız ve destek göreceğiniz bir dönemdesiniz. Fakat özellikle bayan arkadaşlarla olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Ev hayatınız, ailenizle ilgili konularda ise sizi zorlayan ve kısıtlayan şartlar bu ay da gündemde olacak. Özellikle geçmişle bağlantılı gelişmeler bazı davranış kalıplarınızı değiştirmeniz için sizi zorlayabilir. Bu etkiyi en fazla burcun son günleri hissedecekler.

3 Şubat Cuma:

20:53 Neptün, Balık Burcu’nda. (3 Şubat 2012 – 26 Ocak 2026)


(Gerileme dönemlerinde yaşanabilecek aksaklıklar ve ertelenmelere dikkat edilmelidir. İlk gerileme: 4 Haziran-11 Kasım)

Yabancılarla ilgili plânlarınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Yabancı ülkeler ve dış ticaret alanında gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sinemacılık, fotoğrafçılık veya tasarım ve hayal gücü gerektiren alanlarda ilerleme sağlayabilirsiniz. Plâncılık veya tıp alanında eğitim alabilirsiniz. Mistik ve felsefi konulara ilginiz artabilir.

Deniz ve uçak yolculukları yapabilirsiniz. Kendinizi inanç konusunda geliştirebilir ve bu amaçla seyahatlere çıkabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda oldukça şanslı bir dönem geçirebilirsiniz. Büyük idealleriniz ve plânlarınız doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.

7 Şubat Salı:

16:04 Satürn, Terazi Burcu’nda geriliyor. (7 Şubat – 25 Haziran)


Ailenizle ilişkilerinizde sıkıntılı bir dönem geçirebilirsiniz. Eşiniz ya da ortağınız nedeniyle kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Evinizle ilgili kurallar yüzünden zorlanabilirsiniz. Evdeki gelişmeler bir duraklama sürecine girebilir ve eski konulara geri dönmek durumunda kalabilirsiniz. Evdeki dengeler bozulabilir. Eski evinizle ilgilenmeniz gerekebilir ya da evdeki eski konular yeniden önem kazanabilir.

Anne babanıza daha çok zaman ayırmanız gerekebilir. Hukuksal olaylar öne çıkabilir; bu alanda ertelemeler ve aksamalar oluşabilir. Ev kredisi, sigortası, komisyonu gibi finansal zorluklar yaşanabilir. Emlak alanında geriye dönüşler olabilir. Başkasının eviyle ya da ailesiyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evdeki konular herkesin dikkatini çekebilir.

7 Şubat Salı:

23:55 Aslan Burcu’nda Dolunay.


Finansal alanda bir tamamlanma gerçekleşebilir. Yeteneklerinizle bağlantılı konularda bir sonuç alabilirsiniz. Yeni bir kimliğiniz ya da imajınız olabilir ve kendinizle ilgili konuları tamamlayabilirsiniz. Sevdiklerinizle ya da çocuklarınızla bağlantılı kazanımlardan etkilenebilirsiniz.

Olayların, karşılıklı değer verilen şeylerle ilgisi bulunabilir. Kredi, sigorta, telif, komisyon vs. türü finansal konularda sonuçlanmalar olabilir. Arkadaş çevrenizle bağlantılı olaylarda bir sonuç alınabilir. Teknik konularda bazı değişiklikler gerçekleşebilir. Beklenmedik ödemelerle ya da harcamalarla karşılaşabilirsiniz.

8 Şubat Çarşamba:

08:02 Venüs, Koç Burcu’nda. (8 Şubat – 5 Mart)


Kariyerinizle ilgili sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Grupsal bir alanda faaliyet göstermeye başlayabilirsiniz. Teknik alanda önemli başarılar elde edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizdekilerle birlikte yaptığınız etkinliklerle dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Ailenizde yaşananlar önem kazanabilir. Evle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmek için gayret gösterebilir, zaman zaman zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Yönetici konumunda olanlarla ilişkileriniz nedeniyle tedirginlik ve güvensizlik hissedebilirsiniz.

14 Şubat Salı:

03:39 Merkür, Balık Burcu’nda. (14 Şubat – 2 Mart)


Öğreniminizle ilgili plânlar yapabilirsiniz. Yabancılarla konuşmalar yapabilirsiniz. Yargılama alanında, zorlandığınız konular hakkında düşünmeniz gerekebilir. Yakın çevrenizdekilerle eleştirel konuşmalar yapabilirsiniz. Akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir.

Sağlık konusunda, artış gösteren bazı durumlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularda abartılı durumlar yaşayabilirsiniz. İletişim ve ulaşım alanındaki faaliyetleriniz artabilir. İnançlarınızla ve felsefenizle bağlantılı konular öne çıkabilir. Günlük hayatınıza yönelik plânlamalar yapabilir ve hayallerinizi büyütebilirsiniz.

19 Şubat Pazar:

08:19 Güneş Balık Burcu’nda. (19 Şubat – 20 Mart)


Yüksek öğrenim ve yurt dışıyla ilgili plânlar yapabilirsiniz. Yolculuklarınız gündeme gelebilir. Yeteneklerinizi geliştirme olanağı bulabilirsiniz. Dövizle bağlantılı konular öne çıkabilir. Yabancılarla ve dış ticaretle ilgili konularda gelişmeler sağlayabilirsiniz. Yargılama alanında hayallerinizi gerçekleştirmeye gayret gösterebilir kazançlı çıkma potansiyeliniz arttırabilirsiniz.

22 Şubat Çarşamba:

00:36 Balık Burcu’nda Yeniay.


Yargılama alanında bir başlangıç yapabilirsiniz. Yüksek öğrenim konusunda kazançlı çıkacağınız gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yazarlık, sinema, fotoğraf ve tasarım alanında büyük bir adım atabilir ve yetenekleriniz sayesinde ilerleme kaydedebilirsiniz. Olayların, kendinizi geliştirebileceğiniz konularla yakından ilgisi bulunabilir.

Daha iyimser, daha inançlı ve daha bilge hissedeceğiniz durumlarla ilgilenebilirsiniz. Yabancılar veya dış ülkelerle ilgili, oldukça cesaretli girişimlerde bulunabilirsiniz. Pasaport veya öğrenim belgesi türü, yeni bir kimliğiniz olabilir. Spor ve yolculuklar konusunda ilerleme sağlayabilirsiniz.

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
  #5 (permalink)  
Alt 02-03-2012, 13:29
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Aslan burcu

Aslan

Ay boyunca ortaklaşa gelirlerinizle ilgili gelişmeler, borç, kredi, miras, sigorta gibi konular sizi meşgul edecek. Bu günlerde başkalarına daha fazla bağımlı olabilir, kendi başınıza hareket etmekte zorlanabilir ve çevrenizden daha fazla beklenti içinde olabilirsiniz.

Kişisel gelişim, eğitim, seyahat ve yurtdışı bağlantılı konularda ise şans sizden yana olacak. Yakın çevreniz, akrabalarınız ve iletişim gerektiren konularda geçmişle bağlantılı konuların tekrar gündeme gelmesi sizi biraz zorlayabilir. Özellikle burcun son günleri doğan Aslanlar eski düşünce kalıplarını bırakmak zorunda kalabilirler.

3 Şubat Cuma:

20:53 Neptün, Balık Burcu’nda. (3 Şubat 2012 – 26 Ocak 2026)


(Gerileme dönemlerinde yaşanabilecek aksaklıklar ve ertelenmelere dikkat edilmelidir. İlk gerileme: 4 Haziran-11 Kasım)

Başkalarıyla ilgili hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Kredi, sigorta, telif, komisyonlu paralar, miras, nafaka vs. finansal durumlarda olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili konular ve operasyonlar gündeme gelebilir. Hayalleriniz ve plânlarınız tamamıyla değişebilir. Gizemli ve okült konularla ilgilenebilirsiniz.

Tasarım ve hayal gücünü gerektiren konularda, sinema ve fotoğrafçılık alanında önemli bir değişim gerçekleştirebilirsiniz. İdeal olanın yapılması ve mağdur olduğunuz durumlardan kurtulmak için, bazı şeylerin hayatınızdan çıkması gerekebilir. Derinlemesine araştırmalarınızda başarı sağlayabilirsiniz. Rüyalarınız yol gösterebilir.

7 Şubat Salı:

16:04 Satürn, Terazi Burcu’nda geriliyor. (7 Şubat – 25 Haziran)


Kardeşler, akrabalar, komşularla ilgili aksayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Çalışma hayatınızda ve araç-gerecinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlıkla ilgili görüşmeler yapmanız gerekebilir. Ortaklaşa veya adli konularda aksamalar yaşanabilir. İlişkiler baskı yaratabilir.

Yakın çevredeki veya evcil hayvanlardaki sorun yaratan durumlar yüzünden kısıtlanma yaşayabilirsiniz. Yazarak, konuşarak yaptığınız işler nedeniyle zorluklarla karşılaşabilir, eleştirel ortamlarda bulunabilirsiniz. Yolculuklarınızda daha dikkatli olmanız gerekebilir ve ertelemeler yaşabilirsiniz. Bu dönemde yepyeni konularla ilgilenmeniz sorun yaratabilir; o yüzden eskiden başlanmış olayları sürdürmeniz veya yarım kalmış konuları tamamlamanız en doğrusu olacaktır.

7 Şubat Salı:

23:55 Aslan Burcu’nda Dolunay.


Hayallerinizi gerçekleştirmek yaptığınız girişimleri tamamlayabilirsiniz. Ünvanınız veya imajınızla ilgili bir tamamlanma olabilir. Kendinizle bağlantılı durumları sonuçlandırmanız gerekebilir. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili bir final yaşayabilirsiniz. Olayların, ortaklaşa konularınızla ve sürpriz durumlarla ilgisi bulunabilir.

Eşinizle ya da ortağınızla bağlantılı beklenmedik durumlar ve sonuçlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Grupsal alandaki girişimlerinizi bitirebilirsiniz. İlişkilerinizi etkileyen konuları ve mağdur olduğunuz durumları sonlandırmak üzere bir atılım gerçekleştirebilirsiniz.

8 Şubat Çarşamba:

08:02 Venüs, Koç Burcu’nda. (8 Şubat – 5 Mart)


Öğrenim alanında büyük bir atılım gerçekleştirebilirsiniz. Yabancılar ve yurtdışıyla ilgili konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Yayıncılık alanında yeteneklerinizi göstermeye gayret edebilirsiniz.

Hukuksal konularda lider konumunda olabilirsiniz. Yakınlarınızla görüşmelerinizde bir artış olabilir. Tartışmalı ortamlarda yer alabilirsiniz. Yabancılarla ortaklaşa faaliyetlerinizde yoğunlaşma olabilir. Yolculuklar ve ziyaretler yapabilirsiniz. Spor alanındaki sakatlanmalara karşı daha dikkatli olmanız yerinde olur.

14 Şubat Salı:

03:39 Merkür, Balık Burcu’nda. (14 Şubat – 2 Mart)


Grupsal alanda değişim sağlamaya yönelik konuşmalar yapabilirsiniz. Sağlık kuruluşlarıyla ilgili konuları görüşmeniz gerekebilir. Bazı operasyonlar gerçekleşebilir. Karşılıklı değer verilen şeylerle sürekli olarak ilgilenmeniz gerekebilir.

Kredi, sigorta, telif, miras, komisyonlu paralar vs. konusunda mağdur olduğunuz bir durum olabilir. Harcamalar ya da kayıplarla karşılaşabilirsiniz. Finansal konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.

19 Şubat Pazar:

08:19 Güneş Balık Burcu’nda. (19 Şubat – 20 Mart)


Kendinizi yenilemeniz gerekebilir. Ünvanınız, genel durumunuz ya da imajınız değişebilir. Değiştirmeye yönelik davranışlarda bulunabilirsiniz. Gizemli konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Gizli bir kimliğiniz olabilir. Kredi, sigorta, komisyonlu paralar, telif vs. gibi konularla ilgilenmeniz gerekebilir.

Sağlık kuruluşlarıyla bağlantılı durumlar gündeminizde olabilir. Tasarım ve hayal gücü gerektiren alanlarda faaliyet gösterebilirsiniz. Dalgın ve hayalperest bir yapıya bürünerek davranmak yüzünden kayıplar yaşayabilir ve yıpranabilirsiniz. Bütçenize dikkat etmeniz gerekebilir.

22 Şubat Çarşamba:

00:36 Balık Burcu’nda Yeniay.


Başkalarıyla bağlantılı hayallerinizi gerçekleştirmek üzere bir başlangıç yapabilirsiniz. Sigorta, kredi, telif ya da hisseli paralar konusunda bir kimliğiniz olabilir. Değişmeye yönelik bir adım atmanız gerekebilir.

Sağlık kuruluşlarıyla bağlantılı girişimleriniz olabilir. Gizemli konularla ilgili yeni bir kimliğe bürünebilirsiniz. Tasarım ve hayal gücü gerektiren konularla derinden ilgilenmeye başlayabilirsiniz. Başkalarıyla ilgili olaylara, daha öncü ve yönlendirici şekilde yaklaşmaya başlayabilirsiniz.

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
CevaplaBu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Submit Thread to Bu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Seçenekler


Benzer Konular
Nisan ayında burçları neler bekliyor ? Burçların nisan ayındaki durumları Nisan ayında burçları neler bekliyor ? Burçların nisan ayındaki durumları Koç 3 Nisan Salı: 18:19 Venüs, İkizler Burcu’nda. (3 Nisan – 7...
2012 yılında Burçları aşk hayatında neler bekliyor? Koç Ocak ayına başlarken duygularınızı ve aşk hayatınızı ilgilendiren konularda şans sizden yana olacak. Bu dönemde hareketlenen sosyal hayatınız...
Dünyayı neler bekliyor? http://img4.mynet.com/ha4/d/dunya.jpg Uzmanlar gezegenin geleceği hakkında tahminlerini paylaştı. İngiltere'de yayınlanan The Independent On...
Hyundai Şubat Ayında da Lider Oldu Hyundai Şubat Ayında da Lider Oldu http://www.traraba.com/wp-content/uploads/2009/03/hyundai_coupe_fx.jpg Otomotiv ilk iki ayda yüzde 38...
Şubat ayında en fazla yazanlar 2008 Şubat Ayında en çok yazan üyelerimiz 1. Siradaki Üyeye +1000 Rep Puan verilecektir 2. Siradaki üyeye + 750 Rep Puan verilecektir...

  Son Konular
2017 Yılı Psd Türkçe takvimi...
Arkadaşlar 2017 Takvimini Photoshop proğramında kendim hazırladım.Resimlerde görüldüğü gibi her bir layer diğerlerinden bağım...   Photoshop Dersleri 
Atatürk Olmasaydı...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
5 Haslet Zikri...
5 Haslet Zikri https://www.youtube.com/watch?v=-WoduLc7XsI...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Askerimiz için dua...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Kardeşler bildiğiniz üzere ordumuz şerefli bir gaza içerisind...   Namaz Ve Dualar 
Atatürk'ün Çocukluk Anıları...
ATATÜRK'ÜN ÇOCUKLUK ANISI: ELBİSE KAVGASI Çocukluğumda yaşadığım anılardan biri de Makbule ile Naciye arasındaki elbise ...   Mustafa Kemal Atatürk 
Atatürk'ün İlkokul Anıları...
MUSTAFA OKULA BAŞLIYOR Mustafa okula başlayacaktı. Babası Ali Rıza Bey oğlunun laik eğitim veren Şemsi Efendi İlkokulu’na ...   Mustafa Kemal Atatürk 
Bilgisayar başında para kazanma...
SELAM ARKADAŞLAR SİTEDE ÇOK ESKİYİM ESKILER TANIR BENI BILGISAYAR BASINDA HAFTALIK 100 TL KAZANMA FIRSATI VEREN BIR OYUN 10...   Sohbet ve Muhabbet Bölümü 
Mehdilik Konusu ve Gaybe İman...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Aşura Günümüz Mübarek Olsun...
Aşura Günümüz Mübarek Olsun. 0jdafn-ZLKQ...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Suriyedeki Mazlumlar için Dua...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Namaz Ve Dualar 

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 06:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.


Sitemizde illegal paylaşım yasaktır.Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz/sorunuz varsa bize ulaşmak için TIKLAYINIZ .
In this web site,illegal sharing is forbidden.If you have any problem/complaint about content’s copyrights in our page,please click here to contact us.
DMCA.com