Anasayfa Kimler Online
Go Back   Masalca > Astroloji ve Bilim Bölümü > Astroloji ve Rüya tabirleri
Kayıt ol Forumları Okundu Kabul Et


Astroloji ve Rüya tabirleri Burclar Hakkında Bilmediklerimiz, günlük burç yorumları , haftalık burç yorumları , aylık burç yorumları , Fala İnanma Falsızda KalmaNuray Sayarı 2013 Burç Yorumları

Astroloji ve Bilim Bölümü kategorisinde ve Astroloji ve Rüya tabirleri forumunda bulunan Nuray Sayarı 2013 Burç Yorumları konusunu görüntülemektesiniz.
Nuray Sayarı 2013 Burç Yorumları Nuray Sayarı 2013 Burç Yorumları2-13 te burçları neler bekliyor Nuray Sayari 2013'de Koç Burcu Sevgili ... 
Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 12-25-2012, 21:28
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Nuray Sayarı 2013 Burç Yorumları

"Sponsorlu Bağlantılar"

 


Nuray Sayarı 2013 Burç Yorumları

Nuray Sayarı 2013 Burç Yorumları2-13 te burçları neler bekliyor

Nuray Sayari 2013'de Koç Burcu

Sevgili Koçlar 2013 İş ve kariyer konusunda yılın en baskın etkilerini siz yaşayacaksınız.
Mars’ın Başak burcundaki etkisi sebebi ile yılbaşından Mart 2013 tarihine kadar olan dönemde önemli fırsatlar ile karşılaşacak olan sevgili Koçlar 24 Ocak ile 15 Nisan 2013 arasındaki dönemde inşaat petrol ulaşım bankacılık medya ve ticarette son yılların en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme hazırlanın. Hayatınızda çok ciddi ve köklü bir değişimi yaşayacaksınız. Bir kırılma noktası yaşamış olanlar yeni bir 7 yıllık döneme hazırlanın. Siyasette sanatta sporda ön planda olacaksınız Sürekli daha yukarıyı ve daha fazlasını hedefleyeceksiniz.

Bazılarınız da çalıştığınız firmalarda büyük başarılar yakalayacaksınız. Girdiğiniz ortamda dikkati çekecek ve insanları etraflınıza toplayacaksınız Zaten toplulukları idare etme dürtüsü Koçların liderlik vasıflarının bir yansımasıdır. Sağlığınıza biraz daha dikkat ediniz. Venüs’ün etkisi ile birlikte beklenmedik seyahatler ufak tanışmalar olasılığınız çok yüksek Temmuz 2013 sonrasında evinizle ilgili beklenmedik sorunlar veya aile içi ilişkilerde var olan bir gerilimin iyice su yüzüne çıkması dikkat etmeniz gereken konular.

Yine oluşacak olan Güneş ve Ay tutulmaları hayata beklentileriniz ile beraber yaşama bakış açınız da değişecek eğer çıktığınız kişiyle zaten güçlü bir ilişkiniz varsa kendinizi evliliğe hazır hissedeceksiniz; birkaç ay önce hazır olduğunuzu düşünmüyor olsanız bile… Eğer evliliğinizde bir süredir mutsuzsanız nihayet bu ilişkiden çıkacaksınız. geleceğinizin öyküsü henüz yazılmadı çünkü gelecek şu anda verdiğiniz ve vereceğiniz kararlara göre oluşacak sadece doğru gerçek iyiyi seçmeyi umabilin sevgili Koçlar…

"Sponsorlu Bağlantılar"

 
"Sponsorlu Bağlantılar"The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Admin (03-04-2013)
  #2 (permalink)  
Alt 12-25-2012, 21:29
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Nuray Sayari 2013'de Boğa Burcu

Nuray Sayari 2013'de Boğa Burcu

Bu sene Boğaların aşkları konuşulacak! Aşklarına ve evine düşkünlüğüyle ünlü bir burç için bu yeni bir haber. Yıla çok iyi başlayacaklar. 6 ay boyunca tüm fırsatlar ayaklarına gelecek. Bu yıl en çok fayda görecek burçlardan biri. Jüpiter burcunuzda. 2013’te bile tüm Boğalara büyük kapılar açılacak. Neyi hayal ettiyseniz onu hayatınızda bulma imkânı bulacaksınız. Dört Güneş tutulması iki de Ay tutulması barındıran 2013 yılı yaşamınızdaki birçok şey ve kariyerinize şok etkisi yapacak..
Yapabileceğiniz pek bir şeyde yoktu zaten. 4 Ocakta hayata bakış açılarınızın önemli bir şekilde değişeceği ve artık önümüzdeki 18 ay boyunca burcunuzda ve karşı burcunuzda oluşacak olan Güneş Tutulmaları ile beraber fiziksel ve duygusal değişimlerin yoğun ve keskin yaşanacağı bir döneme giriyorsunuz. Maddi kazançlarınız her zamankinden daha fazla artacak. Ancak; 15 Haziran’dan itibaren vergi borç kira aidat gibi ödemeniz gereken meblağlar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızda tazminat telif hakkı miras veya nafaka gibi hukuki boyutu da kimi ayrıntılar sizi uğraştırabilir.

Ağustos 2013'den sonra yeni fırsatlara imkân verirken bekâr Boğalar aşk spor ve sanatsal faaliyetlerde başarıyı her zamankinden daha fazla yakalayacaklar. Ekim ayından itibaren Satürn’ün kadersel alanınıza gelmesi ile beraber evlilik ve anlaşmalar 2012’in renkli yönlerinden olacaklardır bir kısmınız eğer çocuk sahibi değilseniz çocuk sahibi olacak bir kısmınızda ileriye dönük ciddi duygusal ilişkilere gireceksiniz Geçmişi yok etme gücünüz yoktu şimdi var. Bunu kullanır mıyız? Neden olmasın?

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Admin (03-04-2013)
  #3 (permalink)  
Alt 12-25-2012, 21:29
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Nuray Sayari 2013'de İkizler Burcu

Nuray Sayari 2013'de İkizler Burcu

Yılın ilk 6 ayı düşünmek arınmak kendinizi sosyal şartlarda ve hayatta güçlendirmek ile ilgili konularda ön plana çıkacaksınız. İmtihanlar gezegeni Satürn şu an size yardım ediyor. Temmuz 2013'e kadar ve tüm güneş döngünüzde bir yıl boyunca kalacak olan Mars mülk satın almak yeni kurduğunuz işte başarılı olmak gibi konularda sizi pek çok alanda ön plana çıkartacak. Arınma dönemine giriyorsunuz sevgili İkizler. Yaklaşık 20 ay - burcunuzda olan tutulmalar sebebi ile çok sarsıldınız. Uzun zamandan beri böyle bir yılı bekliyordunuz.

Ve böyle bir yıl yaşamadınız sevgili İkizler. Şans kapınızı çalacak. Fırsatlar değerlendirmek için hazırlıklı olun kaçırdıklarınıza dikkat kesilin. Yapabilirlikleriniz geçmiş yıllara göre bu yıl daha fazla olacak. Yine bu sene düzenli sağlık kontrolleri yaptırmanız çok önemli; çünkü eğer ufak rahatsızlıklar ihmal edilirse kötü sonuçları olabilir. Duygusal açıdan bu yıl sizin için doğru eşin nasıl olması gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

Kendinizi bir kişiye adamaya ve birlikte uzun yıllar sürecek bir hayat kurmaya hazır görünüyorsunuz. Eğer yanlış kişilerle flört ediyorsanız romantizmi simgeleyen beşinci evinize girecek olan Satürn size nerede hatalar yaptığınızı gösterecek. Gözü kara davranabilir hedeflediğiniz kişiyi elde etmek için fazla düşünmeden harekete geçebilirsiniz. Fakat amacınıza ulaştıktan sonra onun doğru kişi olmadığını düşünmeniz de mümkün. Sizin duygusal arayışlarınız başkalarının da gözünden kaçmayacak… Dikkatli olun.

The Following 2 Users Say Thank You to efti_ For This Useful Post:
Admin (03-04-2013), Öykü (12-25-2012)
  #4 (permalink)  
Alt 12-25-2012, 21:30
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Nuray Sayari 2013'de Yengeç Burcu

Nuray Sayari 2013'de Yengeç Burcu

Hayatı çok yoğun yaşayacaksınız.Kendinizi her zamankinden daha güvende hissedeceğiniz bir yıla gireceksiniz. Yılın ilk 6 aylık dönemi ev aile yaşadığınız yeri genişletmek kredi ile mülk sahibi olmak gibi konular ön plana çıkarken yılın ikinci yarısı daha ziyade hayatınızda daha istikrarlı ilişkiler ve daha keyifli dönemleri gelecek. Jüpiter’in bulunduğu konum sebebi ile sosyal ilişkiler arkadaş grupları ve toplantılar tüm yıl içinde yoğunlaşırken 15 Nisan–26 Haziran arasındaki dönemde bazılarınız sizden saklanan bazı gerçekleri öğrenebilir.

Yine Jüpiter’in buradan transiti sizi zor olaylardan kaza ve belalardan koruyacaktır. Ayrıca beklenmedik insanlardan ve yerlerden hayatınızı iyiye doğru değiştirecek etkiler göreceksiniz. Elinize miras geçebilir. Problemli bir miras konusu bu 6 ay içerisinde sizin yararınıza çözümlenebilir. 2013 hayatı size çok yoğun yaşatacak sevgili Yengeçler. Yine eğitim medya iletişim konuşmak yazmak yılın ana konuları olacak. Bazılarınız eğitime geri dönerken genç Yengeç burçları eğitim hayatlarında büyük başarılar yakalayacaklar. Ailesel ilişkilerinize daha fazla temkinli özenli yaklaşmalısınız..

Genç Yengeçlere flört etmek yeni ilişkiler 28 yaş döngüsündeki yengeç burçlarının ilişkilerini resmileştirme fırsatı da görünmektedir.45 -50 yaş üstü şimdiye kadar duygusallıklarından epey zarar gördüler artık daha mantıklı olacaklar. Kuantum düşünce sistemi sizin için çalışacak bu yıl. Özeniniz ve imajınız konusunda çok dikkatli olmalısınız…

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Admin (03-04-2013)
  #5 (permalink)  
Alt 12-25-2012, 21:30
efti_ efti_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart Nuray Sayari 2013'de Aslan Burcu

Nuray Sayari 2013'de Aslan Burcu

Gitmek ya da kalmak işte bütün mesele bu olacak. 2013 Aslan’lara maddi alanda rahatlama getirecektir. Yabancılarla ilişkiler ve ortaklıklar uzun seyahatler medya ve eğitim alanında başarı ve hukuk alanında olumlu gelişmeler. Yine bu dönem içerisinde başlayacak bir süreç 10 Ocak yakınlarında büyük bir dileğinizin de sonunda gerçekleşmesini sağlayıp 2013’ü yaşamınızın önemli yıllarından biri haline getirebilir. Son yıllarda ummadığınız kadar başarılı bir iş ve kariyer fırsatı size verecek.

Hak etmediğiniz işlerde çalıştığınızı düşünüyorsanız artık sizi daha fazla kaldıracak ve sizi daha iyi bir çizgiye getirecek. İş ve kariyer konusunda hayat görüşünüz değişecek ya aynı yerde kalıp başarılı olacaksınız. Veya rüzgârları arkanıza alacaksınız Rüzgârı ne zaman arkanıza alabileceğinizi ne zaman da sakin bir limana sığınmanız gerekeceğini bilmeniz çok önemli. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İş ve finans alanındaki dalgalanmalara onlar gerçekleşmeden önlemler alabilir; aşk hayatındaki iniş ve çıkışları yumuşatacak yaklaşımları belirleyerek vakit kazanabilirsiniz. Yine eğer dikkat etmezseniz Keyfin sonu yüklü harcamalara dönüşecek ise o yıl bu yıl olabilir…

Güzel şeylerde var . Fark edileceksiniz; tanımak istediğiniz kişilerle yakınlaşmakta zorluk çekmeyeceksiniz büyüleyici bir zamanlar geçirebilirsiniz. Kasım sonları ile Aralık başı artık yavaşlamak ve geri çekilmenin vakti gelmiş olacak. Enerjinizde düşüşler görülebilir. Vitaminlerinizi ihmal etmeyin. Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan’lara da bir hamilelik haberi getirecektir bu dönem…

The Following User Says Thank You to efti_ For This Useful Post:
Admin (03-04-2013)
CevaplaBu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Submit Thread to Bu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Seçenekler


Benzer Konular
Ocak ayında burçları neler bekliyor ? 2013 Ocak ayı Burç Yorumları Ocak ayında burçları neler bekliyor ? 2013 Ocak ayı Burç Yorumları Koç Burcu Ocak 2013 Nuray Sayarı 2013 Ocak Ayı Koç Burcu Yorumları Koç...
2013 Burç Yorumları , 2013 yılında burçları neler bekliyor 2013 Yılı Aslan Burcu Yorumu - Aslan burcu 2013 yorumları Aslan Burcu Yorumu 2013 Aslan burçları 2013 yılında Neptün gezegeninin uzun yıllardır...
Günlük Burç Yorumları Günlük Burç Yorumları 17 Haziran 2011 Cuma http://www.ezberim.com/burc_resimleri/koc.gif Sevgili Koç, Sosyal yaşantınızda istediğiniz...
30 Ağustos Burç yorumları http://fal.turk.net/images/koc_b.gifKoç (21 Mart - 20 Nisan) http://fal.turk.net/s.gif 30.08.2010 http://fal.turk.net/s.gif...
2009 Burç Yorumları KOÇ http://img375.imageshack.us/img375/4673/kocburcusimgesize8.jpg Sevgili Koç, bu sene bol bol seyahat edebilirsiniz. Aşk hayatınız geçen...

  Son Konular
2017 Yılı Psd Türkçe takvimi...
Arkadaşlar 2017 Takvimini Photoshop proğramında kendim hazırladım.Resimlerde görüldüğü gibi her bir layer diğerlerinden bağım...   Photoshop Dersleri 
Atatürk Olmasaydı...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
5 Haslet Zikri...
5 Haslet Zikri https://www.youtube.com/watch?v=-WoduLc7XsI...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Askerimiz için dua...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Kardeşler bildiğiniz üzere ordumuz şerefli bir gaza içerisind...   Namaz Ve Dualar 
Atatürk'ün Çocukluk Anıları...
ATATÜRK'ÜN ÇOCUKLUK ANISI: ELBİSE KAVGASI Çocukluğumda yaşadığım anılardan biri de Makbule ile Naciye arasındaki elbise ...   Mustafa Kemal Atatürk 
Atatürk'ün İlkokul Anıları...
MUSTAFA OKULA BAŞLIYOR Mustafa okula başlayacaktı. Babası Ali Rıza Bey oğlunun laik eğitim veren Şemsi Efendi İlkokulu’na ...   Mustafa Kemal Atatürk 
Bilgisayar başında para kazanma...
SELAM ARKADAŞLAR SİTEDE ÇOK ESKİYİM ESKILER TANIR BENI BILGISAYAR BASINDA HAFTALIK 100 TL KAZANMA FIRSATI VEREN BIR OYUN 10...   Sohbet ve Muhabbet Bölümü 
Mehdilik Konusu ve Gaybe İman...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Aşura Günümüz Mübarek Olsun...
Aşura Günümüz Mübarek Olsun. 0jdafn-ZLKQ...   Kuran-ı Kerim Ilmihal 
Suriyedeki Mazlumlar için Dua...
Eûzubillâhimineşşeytânirracîym - Bismillâhirrahmânirrahîym Rahman Rahim Allah ' ın adı ile başlarım. Alemlerin Rabbı Allah '...   Namaz Ve Dualar 

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 03:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.


Sitemizde illegal paylaşım yasaktır.Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz/sorunuz varsa bize ulaşmak için TIKLAYINIZ .
In this web site,illegal sharing is forbidden.If you have any problem/complaint about content’s copyrights in our page,please click here to contact us.
DMCA.com