Anasayfa Kimler Online
Go Back   Masalca > Program Bölümü > Webmaster Bölümü > Önemli Site Adresleri
Kayıt ol Forumları Okundu Kabul Et


Önemli Site Adresleri Önemli Site adresleri, Resmi Siteler,Kamu SiteleriHSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

Webmaster Bölümü kategorisinde ve Önemli Site Adresleri forumunda bulunan HSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013 konusunu görüntülemektesiniz.
HSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013 HSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama HSBC Kredi Kartı Başvuru Öğrenme HSBC Kredi ... 
Seçenekler
  #1 (permalink)  
Alt 07-30-2013, 10:32
Admin Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart HSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

"Sponsorlu Bağlantılar"

 


HSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC Kredi Kartı Başvuru Sorgulama
HSBC Kredi Kartı Başvuru Öğrenme
HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucu
HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonuçları
HSBC Kredi Kartı Başvuruları sonuçları
HSBC Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme
HSBC Kredi Kartı Başvuru takibi
HSBC Kredi Kartı Başvuru işlemi
HSBC Kredi Kartı Başvurum sonuçlandı mı?
HSBC Kredi Kartı Başvurum onaylandı mı?
HSBC Kredi Kartı Başvurum ne durumda

HSBC Başvuru Sorgulama yapmak için Aşaıdaki adrese tıklayınız ve sorgulama tipini seçip, gerekli bilgileri girdikten sonra DEVAM tuşuna basınız.

https://bireysel.hsbc.com.tr/TUR/tra...s/ICASK_01.asp


"Sponsorlu Bağlantılar"

 
"Sponsorlu Bağlantılar"  #2 (permalink)  
Alt 07-30-2013, 10:33
Admin Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013HSBC Advantage Classic/Standard


Şimdi HSBC Advantage alana kartından faizsiz, masrafsız 500 TL veya 1000 TL Bedava Kredi! Üstelik bedava krediniz yıl boyunca geçerli!*

HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı ile, yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard®/Visa amblemli mağazalarda ve yurtiçindeki onbinlerce üye kuruluşumuzda ister tek ödemeli, ister taksitli alışverişin keyfini çıkarın.Özellikleri ve kolaylıkları

Yurtiçindeki tüm HSBC Bank Şubeleri, ATM'leri ve diğer tüm bankaların ATM'lerinden Nakit Avans çekebilirsiniz. HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve HSBC Bank Bireysel İnternet Bankacılığı ile kredi kartınızdan nakit avans çekerek vadesiz hesabınıza para aktarabilirsiniz.
Harcamalarınızı kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan ve Advantage Avans NakitPuan programlarından yararlanırsınız.
Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı'ndan, ücretsiz Acil Kart Yenileme ve Nakit Avans hizmetlerinden faydalanırsınız.**
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız, HSBC Club Lounge'tan 50 TL karşılığında yararlanabilirsiniz***. Ayrıca GreenPort ve BeerPort'da HSBC Advantage Kredi Kartı'nızla yaptığınız ödemelerde size özel % 30 indirim fırsatından faydalanırsınız.


Konu Admin tarafından (07-30-2013 Saat 10:55 ) değiştirilmiştir.
  #3 (permalink)  
Alt 07-30-2013, 10:52
Admin Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart HSBC Campus Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC Campus Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC Campus


HSBC Campus Kredi Kartı sahibiyseniz, mevcut HSBC Advantage Classic/Standard Kredi Kartı'nın özelliklerinden* faydalanabilirsiniz.Özellikleri ve kolaylıkları
 • HSBC Campus ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite (açıköğretim fakülteleri hariç) öğrencilerine özel bir kredi kartıdır. <LI class=light>Nakit ihtiyacınızda yanınızdadır. Kartınızla, yurtiçinde HSBC Bank şubeleri, HSBC Bank ATM'leri, yurtiçindeki diğer tüm banka ATM'lerinden nakit avans çekebilirsiniz.
 • Yurtiçinde sağlıktan otomotive, eğlenceden giyime birçok sektörde hizmet veren onbinlerce üye kuruluşumuzda ve MasterCard®/Visa amblemini gördüğünüz her yerde kullanabilirsiniz. <LI class=light>Seçkin üye kuruluşlarda ek taksit ve Advantage NakitPuan avantajlarına sahip olursunuz.
 • İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde bulunan, her türlü ayrıntıyı incelikle düşünerek hazırladığımız, HSBC Club Lounge'tan 50 TL karşılığında yararlanabilirsiniz**. Ayrıca, GreenPort ve BeerPort'da HSBC Advantage Kredi Kartı'nızla yaptığınız ödemelerde size özel % 30 indirim fırsatından faydalanırsınız

  #4 (permalink)  
Alt 07-30-2013, 10:54
Admin Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart HSBC Concept Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC Concept Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC ConceptHSBC Concept. İçi dışı bir kart.

HSBC Concept ile yıllık kart aidatı ödemeden kartınızın mevcut taksitlendirme ve Advantage NakitPuan kazanımı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Artı taksit/öteleme ve dönemlik Advantage NakitPuan kampanyalarından faydalanmak isterseniz, seçtiğiniz kampanya için belirlenmiş ücreti ödersiniz.

HSBC Concept ile bir yıl boyunca faydalanmayı tercih ettiğiniz kampanya ve hizmetlere ödediğiniz toplam ücreti ekstrenizden takip edebileceksiniz. Bu ücret toplamına göre HSBC Concept kartın size uygun olup olmadığına karar verebilirsiniz.

Yurtiçi ve yurtdışında milyonlarca MasterCard/Visa amblemli mağazada geçerlidir. Yurtiçinde çeşitli sektörlerdeki yüz bine yakın HSBC Advantage üye kuruluşunda alışverişlerinizin ödemelerini ister tek seferde ister taksitlendirerek yapabilirsiniz.Özellikleri ve kolaylıkları
 • Artı taksit ve harcama öteleme kampanyalarına alışveriş sırasında HSBC Advantage Üye İşyerlerindeki POS aracılığıyla belirlenmiş ücreti kabul ederek dahil olabilirsiniz. Kampanya ücreti işlem slipinde ve SMS’le paylaşılır. <LI class=light>Advantage NakitPuan kampanyalarına SMS ile kayıt olup ücretli olarak yararlanabilirsiniz.
 • HSBC Advantage Üye İşyerlerinin sağladığı taksit ve puan avantajlarından ise ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. <LI class=light>Ekstrelerinizi e-posta yoluyla almanız durumunda e-ekstreler ücretsizdir. Ekstrenizi posta yoluyla almak isterseniz kesilen her ekstreniz ücretlendirilecektir.
 • Kartınızdan otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz durumunda, ödenen her fatura için belirlenmiş ücret yansıtılacaktır. <LI class=light>SMS güven paketlerine dahil olmanız durumunda her paket aylık olarak ücretlendirilecektir.
 • Nakit Avans işlemleriniz için yurtiçinde HSBC Bank Şubeleri ve ATM'lerinin yanı sıra yurtiçi ve yurtdışındaki diğer tüm bankaların ATM'lerini kullanabilirsiniz. <LI class=light>Hesabınız olması durumunda, HSBC Bank Telefon Bankacılığı ve Bireysel İnternet Bankacılığı'nı kullanarak kredi kartınızdan vadesiz hesabınıza nakit avans aktarabilirsiniz.
 • Advantage NakitPuan, Advantage TatilPuan ve Advantage Avans NakitPuan programlarından ücretsiz yararlanabilirsiniz. <LI class=light>Kartınızın çalınması, kaybolması veya kartınızla aldığınız eşyaların zarar görmesi durumunda Kayıp-Çalıntı ve Alışveriş Teminatı'ndan ücretsiz faydalanabilirsiniz.
 • Akraba şartı olmaksızın dilediğiniz kadar ek kart çıkartabilir, bu kartların limitini ve nakit avans çekme yetkisini limitiniz dahilinde kendiniz belirleyebilirsiniz. <LI class=light>Kartınız, kurye ile başvuru esnasında belirtmiş olduğunuz adreslerinize gönderilir. Mevcut müşterilerimiz için sistemlerimizde kaytlı kart gönderimi için tercih ettikleri adrese gönderim yapılır.
 • Kredi kart şifrenizi oluşturmanız için Bankamız tarafından aranacaksınız. Daha sonra dilerseniz HSBC Bank ATM'leri, HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111 ve HSBC Bank Bireysel Internet Bankacılığı aracılığıyla şifrenizi değiştirebilirsiniz. <LI class=light>Telefon Bankacılığı şifrenizi HSBC Bank Şubeleri ve HSBC Bank ATM'leri aracılığıyla edinebilirsiniz.
 • Internet Bankacılığı şifrenizi, HSBC Bank Şubeleri, HSBC Bank ATM'leri ve HSBC Bank Telefon Bankacılığı 444 0 111 aracılığıyla edinebilirsiniz.

  #5 (permalink)  
Alt 07-30-2013, 11:01
Admin Admin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
 
Standart HSBC Concept Üniversiteli Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013

HSBC Concept Üniversiteli


HSBC Concept Üniversiteli, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite öğrencilerine özel bir kredi kartıdır.

HSBC Concept ile yıllık kart aidatı ödemeden kartınızın mevcut taksitlendirme ve Advantage NakitPuan kazanımı özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Artı taksit/öteleme ve dönemlik Advantage NakitPuan kampanyalarından faydalanmak isterseniz, seçtiğiniz kampanya için belirlenmiş ücreti ödersiniz.Özellikleri ve kolaylıkları
 • <LI class=light>HSBC Concept Üniversiteli ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programlarına dahil olan 18-25 yaş arası üniversite (açıköğretim fakülteleri hariç) öğrencilerine özel bir kredi kartıdır.
 • HSBC Concept Üniversiteli Kredi Kartı HSBC Concept Kredi Kartının tüm özelliklerine sahiptir.* <LI class=light>Artı taksit ve harcama öteleme kampanyalarına alışveriş sırasında HSBC Advantage Üye İşyerlerindeki POS aracılığıyla belirlenmiş ücreti kabul ederek dahil olabilirsiniz. Kampanya ücreti işlem slipinde ve SMS’le paylaşılır.
 • Advantage NakitPuan kampanyalarına SMS ile kayıt olup ücretli olarak yararlanabilirsiniz. <LI class=light>HSBC Advantage Üye İşyerlerinin sağladığı taksit ve puan avantajlarından ise ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.
 • Ekstrenizi posta yoluyla almanız durumunda kesilen her ekstreniz ücretlendirilecektir. <LI class=light>E-posta yoluyla aldığınız ekstreler ücretsizdir.
 • Kredi Kartınızı yurtiçinde, sağlıktan otomotive, eğlenceden giyime birçok sektörde ve yüzbine yakın üye kuruluşumuzda taksitli alışveriş yaparken kullanabilirsiniz. <LI class=light>Ayrıca ister yurt içi ister yurt dışında , MasterCard/Visa amblemini gördüğünüz tüm kuruluşlarda tek çekimlik işlemlerinizde de kullanabilirsiniz (Bahis /Kumar işlemleri dahil değildir).
 • Üniversitelilerin en çok tercih ettiği seçkin üye kuruluşlarda ek taksit ve Advantage NakitPuan avantajları da sizleri bekliyor! <LI class=light>HSBC Concept ile bir yıl boyunca faydalanmayı tercih ettiğiniz kampanya ve hizmetlere ödediğiniz toplam ücreti ekstrenizden takip edebileceksiniz.
 • HSBC Concept Universiteli Kredi Kartına bağlı ek kart çıkartılmamaktadır.

CevaplaBu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Submit Thread to Bu Konuyu Beğendiyseniz Facebook'ta Paylaşın

Seçenekler


Benzer Konular
Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Sonuçları'nı öğrenmek 30.07.2013 Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sorgulama Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Öğrenme Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Denizbank...
Kredi kartı gecikmiş ödemeleri için son başvuru tarihi 4 Eylül Bankalararası Kart Merkezi (BKM), gecikmiş kredi kartı ödemeleri ile ilgili düzenlenen ''5915 Sayılı Kanun'' kapsamında borcunu yapılandırmak isteyen...
Kredi Kartı - Kredi Kartı Nedir - Kredi Kartı Hakkında Kredi Kartı - Kredi Kartı Nedir - Kredi Kartı Hakkında Kredi kartı, bankaların ve bazı finansman kuruluşlarının müşterilerine verdiği,...
Kredi çekmek ve kredi kartı kullanmak Sual: Banka kredisi ile ev ve araba almak caiz midir? CEVAP Ev nafakadan olduğu için, evi olmayanın kredi ile ev alması caiz olur. Zaruretsiz,...
Kredi yurtlara başvuru uzatıldı http://www.internethaber.com/images/news/65439.jpg Kredi yurtlara başvuru uzatıldı Yeni öğretim dönemine ait yurt, burs, öğrenim ve...

  Son Konular
Png Çiçekler klasörü...
PNG l min 425*462 max 6912*5912 l 451,36 mb BURADAN İNDİR ( ...   Photoshop Dersleri 
Komik çocuklar ve iyi dinazor karekter resimleri...
PSD l ÇOKLU KATMAN l 78,95 mb BURADAN İNDİR ( ...   Photoshop Dersleri 
Işık efektleri dosyası...
Klasör içindekiler: 150 yüksek kaliteli dokular (jpg dosyaları) Kullanım kılavuzu PDF formatında öğretici videolar için ...   Photoshop Dersleri 
Psd fonlar klasörü...
PSD l min 3366*2481 max 4961*3006 l 305,54mb BURADAN İNDİR ( ...   Photoshop Dersleri 
Çocuk fotoğrafları için Psd Fonlar...
PSD l 4961*3508 l 166,5 mb BURADAN İNDİR ( ...   Photoshop Dersleri 
Çocuklara Psd ve Png fotoğraf çerçeveleri...
PSD + 22 PNG l min 1800*1200 max 4500*3000 l 346 mb BURADAN İNDİR ( ...   Photoshop Dersleri 
Modern Broşür Vektörel Şablonları...
EPS 16 Aİ l JPG ÖNİZLEME l 41,28 mb BURADAN İNDİR ( ...   Photoshop Dersleri 
Bebeğim Fotoğraf Albümü...
Fotoğraf albümü çoklu katmandır her bir çerçeveden kız [çocukları ve erkek çocukları için mevcuttur.Nasl kullanılacağını ...   Photoshop Dersleri 
Gökyüzü kaplama efekti resimleri...
RESİMLERİN TAMAMI EKLENMEMİŞTİR. KULLANIMI: Resmimizi photoshopta açıyoruz üst katmanına bu resim efektlerinden bir tanesi...   Photoshop Dersleri 
Sinematik Düğün Hikayesi Slaytı...
After effects proğramında kullanabileceğiniz, Düğün hikayeleri hazırlayabileceğiniz hazır şablondur. Not: Kullanım...   Slayt Bölümü (Power Point) 

Tüm Zamanlar GMT +2 Olarak Ayarlanmış. Şuanki Zaman: 02:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2016, Jelsoft Enterprises Ltd.


Sitemizde illegal paylaşım yasaktır.Sayfalarımızda bulunan içeriklerin telif haklarıyla ilgili bir şikayetiniz/sorunuz varsa bize ulaşmak için TIKLAYINIZ .
In this web site,illegal sharing is forbidden.If you have any problem/complaint about content’s copyrights in our page,please click here to contact us.
DMCA.com